Працюємо разом над відновленням громади! 22 вересня
⚠️ На 211-й день повномасштабного вторгнення російські війська з Бєлгородської області обстрілювали зі ствольної артилерії та РСЗО території Токарівського, Козачолопанського, Проходівського старостатів. Вночі ворог також намагається здійснювати розвідку нашої території за допомогою диверсійно-розвідувальних груп, але Збройні сили України присікають ці спроби і знищують ворожі ДРГ.
✅ Учора працівники міської ради, старости старостинських округів, волонтери і соціальні працівники роздавали гуманітарну допомогу у Дергачах, Безруках, Слатиному, Цупівці, Дубівці, Малих і Великих Проходах.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будівель у Дергачах, закрили плівкою контури 12-х вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували 2 дахи в оселях самотніх пенсіонерів.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 12-х міських електроліній, а також підключили світло 10-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 8-м абонентам.
Віримо у перемогу та допомагаймо ЗСУ! Все буде Україна!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/bd2d37fd82482572081a889985307fc3.jpeg)
![](/storage/news/galleries/d0817c2af0fd2487eff6025bc3d4cd92.jpeg)
![](/storage/news/galleries/0c8e646d5cc57fc1d469557281b0449e.jpeg)
![](/storage/news/galleries/a751d4644b010ca851b27a40dd44bc79.jpeg)