Працюємо разом над відновленням громади! 22 серпня
⚠️ На 180-й день повномасштабної російсько-української війни окупанти наносили артилерійські удари по нашому місту і по територіям підконтрольних ЗСУ старостинських округів, цілили з танків та мінометів по Цупівці, Прудянці, Дементіївці, Новому і Питомнику. Інформація про постраждалих до нас не надходила.
⚠️ Сили оборони України утримують зайняті позиції, намагаючись пробити оборону ворога поблизу Дементіївки, в оперативних районах Питомник – Великі Проходи, Прудянка – Цупівка, а також західніше Козачої Лопані.
✅ 22 серпня ми роздавали гуманітарну допомогу в Дергачах, Семенівці, Замірцях та Білашах.
✅ Працівники комунальних підприємств здійснювали покіс трави на центральних вулицях міста. Члени Корпусу громадської безпеки проводили роботи з благоустрою, розгрібали завали зруйнованих будівель, закрили плівкою контури 6-ти вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували 1 дах.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 12-ти міських електромереж, а також підключили світло 12-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 4-м абонентам.
Слава Українській нації! Перемога буде за нами!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/3e02ede52a916b7e8ffe8fc6c7cf6a41.jpg)
![](/storage/news/galleries/c23acd2181fce87fa0f7fb1f8a81ab3b.jpg)
![](/storage/news/galleries/35aeed0c26f8fd40429c1909ff1c1818.jpg)
![](/storage/news/galleries/3d18a1e37f31766a8b1884c70bf040c9.jpg)
![](/storage/news/galleries/f07d6c8ee23b0cd2e176cd5b5bb3341b.jpg)