Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Працюємо разом над відновленням громади! 22 липня

Новини
23.07.2022

⚠ Минулої доби окупаційна армія обстрілювала з артилерії Дергачі, Безруки, Слатине, Прудянку, Дементіївку, Нове, Питомник, Руську Лозову. Ворог бив з танків і мінометів по Цупівці, Дементіївці, Питомнику. Інформації про постраждалих не було зафіксовано.

⚠ Наші Збройні сили продовжують тримати оборону у Дементіївці, під Цупівкою, в районі Великих Проходів і на підступах до Козачої Лопані.

✅ Учора ми відвідали наших мешканців у Бермінводах та доставили їм чергову партію гуманітарної допомоги. Також працівники міської ради разом з волонтерами здійснювали відповідну роботу в Дергачах та Слатиному.

✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будинків, закрили плівкою контури 12-ти вікон у пошкоджених домоволодіння дергачівців та допомогли самотнім пенсіонерам відремонтувати 3 дахи.

✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 9-ти міських електромереж, а також підключили світло 9-м абонентам.

✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 4-м абонентам.

Слава захисникам Української Нації! Перемога буде за нами!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше