Працюємо разом над відновленням громади! 22 червня
⚠️ На 119-й день російсько-української війни ворожі сили наносили артилерійські удари по Дергачам, Безрукам, Слатиному, Прудянці, Руській Лозовій, продовжили обстрілювати з різних видів зброї Нове, Питомник, Дементіївку та Цупівку. У Слатиному зазнала ще більших руйнувань пошкоджена цивільна інфраструктура, у Прудянці за останню добу було зруйновано багато більш-менш вцілілих житлових будинків. Інформація про загиблих або поранених протягом доби до нас не надходила.
⚠️ Ситуація на фронті залишається стабільно напруженою. Козачолопанський, Проходівський та більша частина Токарівського округів перебувають під окупацією. Сили оборони України не припиняють бойові дії у Цупівці та під Великими Проходами.
✅ Сьогодні міська рада за підтримки волонтерів здійснювала гуманітарну роботу у Дергачах, Прудянці та Руській Лозовій.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки майже щодня розгрібають завали зруйнованих будинків у місті. За добу наші помічники-добровольці закрили плівкою контури 22-х вікон у приватних домоволодіннях і відремонтували 5 дахів в оселях пенсіонерів.
✅ Робітники Дергачівського району електромереж відновили 18 пошкоджених електромереж та підключили світло 18-м абонентам.
✅ Працівники місцевої філії Харківгазу відновили газопостачання 4-м абонентам.
Тримаймося, віримо та допомагаймо ЗСУ! Наші Збройні сили – найкращі у світі!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/c928e5a6b126eaa51cd3c5c8ef1d431c.jpg)
![](/storage/news/galleries/811103f054a6e0067c4ad8a2ddaf4f9f.jpg)
![](/storage/news/galleries/c323cf44346039461d9deed1c552dd0b.jpg)
![](/storage/news/galleries/f5b1ecd4021ecd47999a71f113138463.jpg)
![](/storage/news/galleries/abd91113e5ed219d1024564752d65f56.jpg)
![](/storage/news/galleries/1b17fa8a12145c15c78c77a2ff6b0024.jpg)
![](/storage/news/galleries/9530aebb7f98c5cf558b10b10816f5bd.jpg)