Працюємо разом над відновленням громади! 22 березня
⚠ Станом на 22 березня зменшилася інтенсивність ворожих обстрілів міста Дергачі, селищ та сіл нашої громади. Інформація про загиблих чи травмованих за останню добу не надходила.
❗ Тим не менш, чотири з семи старостинських округів Дергачівщини повністю залишаються під російською окупацією, ще один – під частковою окупацією. Гуманітарна ситуація у Токарівському, Козачолопанському, Проходівському, Русько-Лозівському старостатах, а також у селі Цупівка Прудянського старостату дуже складна, евакуювати людей звідти неможливо.
✅ 22 березня ми відправили автомобілі з гуманітарною допомогою до трьох підконтрольних Україні округів – Безруківського, Слатинського та Прудянського (окрім Цупівки). Також наші відповідальні особи розносили продуктові набори по Дергачам, Семенівці, Болібокам, Масліям, Замірцям, Білашам.
✅ Завдяки налагодженим волонтерським зв’язкам Дергачівська центральна лікарня регулярно отримує нові партії медикаментів та надає допомогу усім, хто цього потребує.
✅ Служби побутового обслуговування населення, швидка допомога, рятувальники та поліцейські щодня забезпечують роботу міських комунікацій, виїжджають на виклики, слідкують за порядком. Робота з відновлення електроенергії у старостатах триває.
Нас не здолати! Слава Україні!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/394a772316ff0ed5b70a2ee5a689fa35.jpg)
![](/storage/news/galleries/7fd7cfcb9e199f7879d04d7d25285be4.jpg)
![](/storage/news/galleries/186324ae29c66670f0dcb7461dce164e.jpg)
![](/storage/news/galleries/79e706e4b3655cb27097516ad431377b.jpg)
![](/storage/news/galleries/effbd015c232e1dd3aa13a9437527909.jpg)
![](/storage/news/galleries/ad8047ddcc542258d704cac66d04b964.jpg)
![](/storage/news/galleries/cb6d059edd4e93cd8bbc29edec35f08e.jpg)