Працюємо разом над відновленням громади! 21 травня
❗На 87-й день повномасштабної війни окупанти продовжують бомбити з артилерії майже всі населені пункти Дергачівської громади. Ворог застосовує касетні снаряди, а по фронтовим селищам і селам б’є з танків, мінометів, запускає ракети з вертольотів.
⚠ Під окупацією залишаються Проходівський, Козачолопанський старостинські округи, більша частина Токарівського округу, села Цупівка Прудянського та Нове Русько-Лозівського старостатів.
✅ Минулої доби працівники виконавчих органів міської ради за підтримки робітників соцслужб та волонтерів здійснювали гуманітарну роботу в Дергачах, Слатине і Руській Лозовій. Також ми відвезли чергову порцію продовольчих товарів до санаторію «Бермінводи», де знаходяться наші мешканці, евакуйовані з фронтових територій. Ці люди почуваються добре, вони отримують належне харчування та, за необхідності, медичну допомогу.
☑️ 21 травня працівники Дергачікомунсервісу усунули аварійну ситуацію на мережі водовідведення багатоквартирного будинку по вул. Садовій, 10.
☑️ Дергачівський РЕМ відновив 13 пошкоджених зовнішніх електромереж і за окремими заявками підключив до електропостачання 13 об’єктів.
☑️ Співробітники Харківгазу підключили до газопостачання ще 7 домоволодінь.
Дякую усім за роботу! Працюватимемо разом далі на благо Дергачівщини та України!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/3829f4c1d93a3b5ec6724a4d4707a74d.jpg)
![](/storage/news/galleries/9835b637ee423db6a9648a003f54bd7d.jpg)
![](/storage/news/galleries/6d36bbef18563379271665525391b06c.jpg)
![](/storage/news/galleries/69d5265c03ae5e592f0842aa7cd9a7a5.jpg)
![](/storage/news/galleries/59a1caa2a6ce5adc3d74af8a837e0454.jpg)
![](/storage/news/galleries/f3268ea8bb5d98e6a11b0df24c615185.jpg)
![](/storage/news/galleries/e8368bd3caf358600a677850705a2a5d.jpg)
![](/storage/news/galleries/d6aa036a46eb89e168dc5e2602b4f9a9.jpg)