Працюємо разом над відновленням громади! 21 квітня
⚠ Окупанти продовжують бомбити цивільні об’єкти Дергачівщини з артилерії. Сьогодні у нашому місті особливо постраждали приватні будинки в районах Нових Дергачів та Пісок. Інформація про постраждалих осіб не надходила.
⚠ Русько-Лозівський, Проходівський, Козачолопанський, Токарівський старостати і Цупівка Прудянського округу залишаються під окупацією, направити туди гуманітарну допомогу поки що неможливо.
✅ Протягом дня наші виконавчі й соціальні служби разом з волонтерами здійснювали гуманітарну роботу у Дергачах, Безруках, Слатине. Ми продовжуємо видавати президентські продуктові набори, на отримання яких мають право усі мешканці громади, що зараз перебувають на її території.
✅ В Дергачах з перших тижнів війни у складі структур самоорганізації населення сформовано бригаду волонтерів, яка допомагає закладати вікна та дахи пошкоджених будинків тим, хто ще залишився в місті і не має змоги зробити це самостійно: першою чергою самотнім пенсіонерам та інвалідам.
✅ Працівники житлово-комунальної сфери і служб побутового обслуговування населення щодня намагаються відновити пошкоджену інфраструктуру у місті. Я знаю і бачу, що деякі місцеві мешканці вимагають, зокрема від РЕМу, пришвидшити відновлення електроенергії, посилаючись на те, що нібито обстрілів стало менше. Повірте, швидше ніж працюють наші енергетики зараз, працювати ніхто не буде і не зможе. Не забувайте, будь ласка, що від електроенергії залежить майже все, зокрема наявність зв’язку та водопостачання, тому пріоритетними завданнями РЕМівців завжди є ремонти пошкоджених критичних об’єктів. Але роботи з відновлення подачі світла до домівок теж тривають, більшість із вас це чудово бачить і розуміє.
Разом переможемо! Слава Україні!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/f75b204c64f93163a9c2989ae6afc8b5.jpg)
![](/storage/news/galleries/de62d2723a2c7b9267fd3f06e3e06a97.jpg)
![](/storage/news/galleries/255fd072ef8da8a49314f5b4f77ecb25.jpg)
![](/storage/news/galleries/d5e387cc3c660af4dac40fef4d9934e2.jpg)
![](/storage/news/galleries/cf1c81feec6c3ac522cdd3d29c53a278.jpg)
![](/storage/news/galleries/168e05e885d31d7d27dec4fd3170cdec.jpg)
![](/storage/news/galleries/92b5abb9b34d9966545923a684cb5204.jpg)