Працюємо разом над відновленням громади! 21 червня
❗На 118-й день повномасштабного російського вторгнення окупанти інтенсивно обстрілювали населені пункти Дергачівщини з артилерії та інших видів зброї. Внаслідок влучання снаряду на подвір’я житлового будинку у Безруках 8-річна дівчинка отримала травми несумісні з життям, її важкопоранену тітку, яка на той час перебувала поруч, вдалося врятувати дергачівським лікарям. Ще одного пораненого зі Слатиного бригада швидкої допомоги доставила до лікарні у Харків.
Щиро співчуваю родині загиблої дівчинки! Вбивству наших мирних жителів, і особливо дітей, немає жодних виправдань ні перед Господом, ні перед законом. Не маю сумнівів, що після перемоги України російські військові злочинці, які вчиняють таке, постануть перед міжнародним трибуналом і понесуть покарання.
⚠ Під окупацією перебувають Козачолопанський, Проходівський, більша частина Токарівського округів. Люди на цих територіях живуть у жахливих умовах та піддаються терору з боку окупантів. Збройні сили України не припиняють бойові дії у Цупівці та на підходах до Великих Проходів з метою звільнення окупованих територій та виходу до державного кордону України.
❗Звертаюсь до громадян з проханням довіряти лише офіційним даним з приводу розвитку подій на фронті!
✅ 21 червня працівники міської ради, соцслужб та волонтери видавали гуманітарну допомогу у Дергачах, Ємцях, Замірцях, Болибоках і Масліях.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки минулого дня розгрібали завали зруйнованих будинків, закрили плівкою контури 10-х вікон у приватних домоволодіннях, відремонтували дах в оселі громадянина похилого віку.
✅ Енергетики Дергачівського району електромереж відновили 12 пошкоджених електромереж та підключили світло 12-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 5-м абонентам.
Будьте уважні, дотримуйтесь правил безпеки та, будь ласка, не поспішайте повертатись на Дергачівщину, якщо ви звідси виїхали!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/a0e6ede8144b4d0b3ed6e1437358b05a.jpg)
![](/storage/news/galleries/bab91f0d990b1557d8a9a0719d250907.jpg)
![](/storage/news/galleries/68f0dfe87dc63dca23f4d361cc75d76a.jpg)
![](/storage/news/galleries/db6a4abd47958c9aba1ce13556d3a0bc.jpg)
![](/storage/news/galleries/cac0980135ec4819e4a6d2c2bc4857e9.jpg)
![](/storage/news/galleries/d48225512843364b42bf40a0a11bc40e.jpg)
![](/storage/news/galleries/1391cd1b1709dfb1e26c888937d0b3ea.jpg)