Працюємо разом над відновленням громади! 20 вересня
⚠️ На 209-й день війни російська армія з території Бєлгородської області обстрілювала околиці Токарівки, Гоптівки та Козачої Лопані. Збройні сили України, закріпившись на державному кордоні, дають гідну відповідь ворогу за допомогою вогневого ураження його позицій.
✅ Учора Дергачівська міська рада разом з волонтерами й соціальними працівниками проводила гуманітарну роботу у Дергачах, Ємцях, Замірцях, Шовкоплясах, Болибоках, Білашах, Семенівці, Масліях, а також у Прудянці, Токарівці, Гоптівці та Руській Лозовій.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будівель у Дергачах, закрили плівкою контури 18-х вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували 4 дахи в оселях самотніх пенсіонерів.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 7-х міських електроліній, а також підключили світло 7-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 5-м абонентам.
Все буде Україна! Слава ЗСУ!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/8d99b51c2275d98ec7756b4391a774fc.jpg)
![](/storage/news/galleries/ffa9fb648c49433e3dac26aab51c86a7.jpg)
![](/storage/news/galleries/b592597a802c6ce2f3cb6ff1e070f433.jpg)
![](/storage/news/galleries/5d78fe1adbdb1300941b2c81d328188a.jpg)
![](/storage/news/galleries/39ea20714c0e12a3e2464e7a5855f48c.jpg)