Працюємо разом над відновленням громади! 20 травня
❗У 86-й день війни Росії проти України окупанти наносили артилерійські удари по Дергачам, Безрукам, Слатине, Прудянці, Руській Лозовій та іншим населеним пунктам наших старостинських округів. Місто продовжують бомбити прямо зараз, і вже є інформація про щонайменше одну загиблу жінку. Можна з упевненістю говорити, що майже всі об’єкти критичної інфраструктури на території громади знищені або мають серйозні пошкодження.
⚠ При цьому ворог контролює Проходівський, Козачолопанський старостинські округи, більшу частину Токарівського округу, села Цупівка Прудянського та Нове Русько-Лозівського старостатів. Збройні сили України щодня ведуть бої за звільнення цих територій.
✅ Дергачівська міська рада продовжує розподіляти та надавати гуманітарну допомогу нашим мешканцям. Сьогодні гуманітарна робота здійснювалась у Дергачах, Безруках і Руській Лозовій. Попри небезпеку, до громади повертаються люди. На сьогоднішній день місцеві виконавчі органи за підтримки волонтерів забезпечують продовольством і медикаментами майже 9 тисяч осіб на підконтрольній Україні території Дергачівщини.
☑️ Робітники Дергачікомунсервісу протягом дня замінили глибинний водяний насос свердловини на одній із водонасосних станцій міста, а також продовжили покіс трави і благоустрій прилеглої до доріг території.
☑️ Енергетики Дергачівського РЕМу відновили 13 пошкоджених зовнішніх електромереж і за окремими заявками підключили до електропостачання 10 об’єктів.
☑️ Працівники Харківгазу відновили газопостачання по вулицям Лермонтова, Пушкіна, Маяковського (це 70 домоволодінь).
Тримаймося! Все буде Україна!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/4a4361491f584c915a6060fb28d10bad.jpg)
![](/storage/news/galleries/b118bd5f1a47971a219ab576d827d8c5.jpg)
![](/storage/news/galleries/b224de9ff860dabe74cfea6fdfb9259a.jpg)
![](/storage/news/galleries/05f5c5f11486ac41e8fef025156ceadc.jpg)
![](/storage/news/galleries/c1c568ee5fe714c74df817597142abaa.jpg)
![](/storage/news/galleries/3774eddd92cfd5f749c5b22712d32044.jpg)
![](/storage/news/galleries/8b2527608e58741dfc0a57a27e99f16e.jpg)
![](/storage/news/galleries/b41d142635126e3e948a2e9fec0bcb68.jpg)