Працюємо разом над відновленням громади! 20-21 серпня
❗️ Протягом двох діб, що минули, російські війська не припиняли обстрілювати майже всі підконтрольні Україні населені пункти Дергачівщини. Окупанти цілили по цивільним об’єктам зі ствольної артилерії, РСЗВ, а в зоні активних бойових дій – з танків, мінометів та інших видів важкої зброї. Внаслідок обстрілів у Слатиному позавчора ввечері загинула 50-річна жінка, вчора бригада швидкої допомоги вивезла з Лещенків пораненого уламками ворожого снаряду 74-річного чоловіка. Щиро співчуваю родині загиблої слатинчанки!
⚠️ Поки російські окупанти продовжують вчиняти терористичні акти проти цивільного населення, Збройні сили України роблять усе можливе для звільнення окупованих територій. Наші захисники намагаються покращити тактичне положення в районах Козачої Лопані, Цупівки, Дементіївки та Великих Проходів. На півночі Дергачівщини щодня йдуть важкі бої.
✅ 20-21 серпня працівники міської ради разом з волонтерами та соціальними робітниками роздавали гуманітарну допомогу у місті Дергачі.
✅ Фахівці КП «Дергачікомунсервіс» виконали роботи по заміні глибинного насосу свердловини водопостачання на одній із водонасосних станцій міста.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки проводили роботи з благоустрою, розгрібали завали зруйнованих будівель, закрили плівкою контури 7-ми вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували 1 дах.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 11-ти міських електромереж, а також підключили світло 11-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 3-м абонентам.
Працюємо далі на нашу перемогу! Все буде Україна!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/ba236770c4fcb5a43a667f6690e80290.jpg)
![](/storage/news/galleries/442355be75aabbab54ef7599c853889c.jpg)
![](/storage/news/galleries/898abb755028ff985d1705f9ed471cc5.jpg)
![](/storage/news/galleries/c72d521d9c370d5d0c40c2c41bd8ca7f.jpg)