Працюємо разом над відновленням громади! 20-21 серпня

22.08.2022

❗️ Протягом двох діб, що минули, російські війська не припиняли обстрілювати майже всі підконтрольні Україні населені пункти Дергачівщини. Окупанти цілили по цивільним об’єктам зі ствольної артилерії, РСЗВ, а в зоні активних бойових дій – з танків, мінометів та інших видів важкої зброї. Внаслідок обстрілів у Слатиному позавчора ввечері загинула 50-річна жінка, вчора бригада швидкої допомоги вивезла з Лещенків пораненого уламками ворожого снаряду 74-річного чоловіка. Щиро співчуваю родині загиблої слатинчанки!

⚠️ Поки російські окупанти продовжують вчиняти терористичні акти проти цивільного населення, Збройні сили України роблять усе можливе для звільнення окупованих територій. Наші захисники намагаються покращити тактичне положення в районах Козачої Лопані, Цупівки, Дементіївки та Великих Проходів. На півночі Дергачівщини щодня йдуть важкі бої.

✅ 20-21 серпня працівники міської ради разом з волонтерами та соціальними робітниками роздавали гуманітарну допомогу у місті Дергачі.

✅ Фахівці КП «Дергачікомунсервіс» виконали роботи по заміні глибинного насосу свердловини водопостачання на одній із водонасосних станцій міста.

✅ Члени Корпусу громадської безпеки проводили роботи з благоустрою, розгрібали завали зруйнованих будівель, закрили плівкою контури 7-ми вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували 1 дах.

✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 11-ти міських електромереж, а також підключили світло 11-м абонентам.

✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 3-м абонентам.

Працюємо далі на нашу перемогу! Все буде Україна!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко