Працюємо разом над відновленням громади! 2 вересня
⚠️ На 191-й день повномасштабного вторгнення російські окупанти цинічно обстрілювали касетними боєприпасами один з житлових районів нашого міста, внаслідок чого поранення отримали 62-річна жінка та 63-річний чоловік. Також загарбники били артилерією, танками та мінометами по Безрукам, Слатиному, Прудянці, Цупівці, Дементіївці, Питомнику, Новому й по Руській Лозовій. Декілька приватних будинків у населених пунктах громади зазнали значних пошкоджень, деякі повністю зруйновано.
⚠️ Захисники України продовжують завдавати суттєвих втрат ворогу по всій лінії фронту на Дергачівському напрямку. Особливо жорсткі бої зараз точаться у Цупівці, під Дементіївкою та під Великими Проходами.
✅ 2 вересня працівники міської ради та волонтери здійснювали гуманітарну роботу у місті Дергачі.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки проводили роботи з благоустрою, розгрібали завали зруйнованих будівель, закрили плівкою контури 9-ти вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували 3 дахи в оселях дергачівців.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 11-ти міських електроліній, а також підключили світло 11-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 4-м абонентам.
Будьмо сильними та єдиними! Слава Нації!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/1bb44500b1b85a1e15ac274d2c43bae8.jpg)
![](/storage/news/galleries/0b674b85377e594494fe780016d9d3fa.jpg)
![](/storage/news/galleries/285fb90c8ee82280794553764b5e3c05.jpg)
![](/storage/news/galleries/351fe76a5982150755082ce02f2fb695.jpg)