Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Працюємо разом над відновленням громади! 2 серпня

Новини
03.08.2022

⚠ На 160-й день війни ворожі сили обстрілювали зі ствольної та реактивної артилерії Дергачі, Безруки, Слатине, Прудянку, Цупівку, Дементіївку, Нове, Питомник та Руську Лозовову, цілили з танків та мінометів по найбільш наближеним до фронту селам і селищам. У цих населених пунктах за добу загалом зруйновано близько десяти приватних будинків. Інформація про постраждалих до нас не надходила.

⚠ Окупанти утримують під контролем північну частину Дергачівщини, де продовжують жорстко обмежувати права наших громадян. Російська армія вкотре чинила спроби захопити Дементіївку, однак отримала гідний відпір від захисників України. В інших районах Сили оборони України теж міцно тримають оборону та не дозволяють ворогу просунутись уперед.

✅ Минулої доби Дергачівська міська рада за підтримки волонтерів і соціальних працівників роздавала продовольчу та санітарно-гігієнічну допомогу у Дергачах, Безруках, Слатиному.

✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будинків, закрили плівкою контури 9-ти вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували 1 дах будинку.

✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 9-ти міських електромереж, а також підключили світло 9-м абонентам.

✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 7-м абонентам.

Дякую усім волонтерам та небайдужим громадянам за допомогу!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше