Працюємо разом над відновленням громади! 2 серпня
⚠ На 160-й день війни ворожі сили обстрілювали зі ствольної та реактивної артилерії Дергачі, Безруки, Слатине, Прудянку, Цупівку, Дементіївку, Нове, Питомник та Руську Лозовову, цілили з танків та мінометів по найбільш наближеним до фронту селам і селищам. У цих населених пунктах за добу загалом зруйновано близько десяти приватних будинків. Інформація про постраждалих до нас не надходила.
⚠ Окупанти утримують під контролем північну частину Дергачівщини, де продовжують жорстко обмежувати права наших громадян. Російська армія вкотре чинила спроби захопити Дементіївку, однак отримала гідний відпір від захисників України. В інших районах Сили оборони України теж міцно тримають оборону та не дозволяють ворогу просунутись уперед.
✅ Минулої доби Дергачівська міська рада за підтримки волонтерів і соціальних працівників роздавала продовольчу та санітарно-гігієнічну допомогу у Дергачах, Безруках, Слатиному.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будинків, закрили плівкою контури 9-ти вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували 1 дах будинку.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 9-ти міських електромереж, а також підключили світло 9-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 7-м абонентам.
Дякую усім волонтерам та небайдужим громадянам за допомогу!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/d82ab109d0fa02ba0bf71e491c1a94fd.jpg)
![](/storage/news/galleries/8e64cac9892dbda33c9a06a25dae29fc.jpg)
![](/storage/news/galleries/fdf4ecf2de1fcd232c3fede38a3b7b52.jpg)
![](/storage/news/galleries/afdbdfec3ea9cef968a94b81274f99b4.jpg)
![](/storage/news/galleries/52cd850b19267eb318e603176da601a5.jpg)