Працюємо разом над відновленням громади! 2 листопада

03.11.2022

⚠️ На 252-гу добу боротьби України проти російської навали ворожі війська посилили обстріли нашої громади. З Бєлгородської області росіяни обстріляли території Козачолопанського, Токарівського, а також Прудянського старостинських округів. Слава Богу, минулося без постраждалих. Збройні сили України завдали ударів у відповідь по ворожим позиціям.

✅ 2 листопада міська рада, соцпрацівники та волонтери проводили гуманітарну роботу у місті Дергачі та всіх старостатах громади.

✅ Енергетики Дергачівського РЕМу здійснюють роботи з відновлення лінії електропостачання села Безруки.

✅ Ремонтні бригади добровольців закрили плівкою контури 8-х вікон та відремонтували 1 дах у пошкоджених домоволодіннях самотніх пенсіонерів.

✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 6-м абонентам.

Разом до перемоги! Все буде Україна!

Начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко