Працюємо разом над відновленням громади! 2 липня
⚠ На 129-й день російсько-української війни ворожі сили обстрілювали з артилерії та мінометів Дергачі, Безруки, Слатине, Прудянку, Цупівку, Дементіївку, Питомник і Руську Лозову. Окупанти нанесли авіаційні удари поблизу Прудянки, гатили з танків по Питомнику, Руській Лозовій, Дементіївці, Цупівці та Слатиному. Унаслідок ворожих обстрілів протягом доби в Дергачах постраждала одна цивільна особа.
⚠ Російська армія утримує під контролем Козачолопанський, Проходівський старостати та більшу частину Токарівського округу. Збройні сили України ведуть позиційні бої у Цупівці, Дементіївці, в районі Великих Проходів та на золочівсько-козачолопанському напрямку.
✅ Протягом дня міська рада спільно х волонтерами здійснювала гуманітарну роботу в різних районах нашого міста.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки закрили плівкою і ДВП контури 15-ти вікон у пошкоджених приватних будинках, відремонтували паркан та 3 дахи в оселі пенсіонерів.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 24-х міських електромереж та підключила світло 24-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили подачу блакитного палива 5-м абонентам.
Дякую волонтерам та усім структурам життєзабезпечення громади за роботу!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/8805cb3504c26d9038f9535a5f1cc53a.jpg)
![](/storage/news/galleries/e021cdea937656abd9e2ac38fc0dcbe6.jpg)
![](/storage/news/galleries/206495ab5a479f3631a0e5a47f7af215.jpg)
![](/storage/news/galleries/6cbd290581d2d5b23284fd9350512442.jpg)
![](/storage/news/galleries/4aec91a861ec99b535b11aaa1f014232.jpg)
![](/storage/news/galleries/f69cfba504f3b6696a3b91c9e6a8dd68.jpg)
![](/storage/news/galleries/51d7de731c8a81ea494312c86fdacc33.jpg)
![](/storage/news/galleries/44917e9e724050bdf24c90017e1a7153.jpg)