Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Працюємо разом над відновленням громади! 2 червня

Новини
02.06.2022

⚠ На 99-й день війни ворожі війська не припиняли інтенсивно обстрілювати населені пункти Дергачівщини. Окупанти наносили артилерійські удари по Дергачам, Безрукам, Слатиному, Прудянці, Цупівці, Дементіївці, Руській Лозовій та Питомнику. Інформація про жертв і постраждалих до нас не надходила.

⚠ Наразі ворог контролює Козачолопанський і Проходівський старостинські округи, а також більшу частину Токарівського старостату. При цьому Збройні сили України продовжують закріплюватися у Цупівці і розпочали бої за звільнення Великих Проходів. Також, після взяття під оперативний контроль селища Нового, деокуповано всю територію Русько-Лозівського старостинського округу. Будемо очікувати на підтвердження цієї інформації від військового керівництва.

✅ Сьогодні ми видавали продовольчу допомогу у різних районах міста Дергачі. Завтра плануємо продовжити гуманітарну роботу в інших населених пунктах.

✅ Комунальні служби спільно з членами Корпусу громадської безпеки весь день виконували роботи з благоустрою, розчищаючи завали, ремонтуючи дахи пошкоджених будинків самотніх пенсіонерів, закриваючи плівкою контури вікон в оселях мешканців (10 вікон).

✅ Дергачівський район електромереж відремонтував 18 пошкоджених електроліній та відновив світло 18-м абонентам.

✅ Працівники Харківгазу за добу відновили газопостачання до 8-ми домоволодінь.

Молимося за ЗСУ! Все буде Україна!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше