Працюємо разом над відновленням громади! 2 березня
За сьогоднішній день:
✅ Працівники Дергачівського району електромереж повністю відновили електропостачання у Слатинському та Русько-Лозівському округах. Але, на жаль, під час обстрілів снаряд знову зруйнував високовольтну лінію, люди залишилися без світла, тому робота у цьому напрямі продовжуватиметься!
✅ Знайшли та виділили небюджетні кошти для забезпечення паливом автомобілів швидкої допомоги. Також дозаправили техніку міських комунальних служб з наших паливних резервів, щоб служби мали змогу продовжувати працювати.
✅ Мешканці Дергачів організувалися у громадські дружини під егідою місцевого громадського формування з охорони порядку і забезпечують порядок у місті, виявляючи осіб, які скоюють правопорушення.
✅ Запустили ще одну пекарню у Дергачах. Першою чергою вона виготовлятиме хліб для малозабезпечених верств населення. У старостинських округах наші старости теж налагоджують процеси випікання хлібу, завозу продуктів і медикаментів до магазинів та аптек.
✅ Місцеві депутати і представники міських виконавчих органів розвезли 40 літрів молока, наданого нашими фермерами для соціально незахищених верств населення, що проживають у Дергачах.
✅ Небайдужі люди знаходять можливості і передають на потреби наших захисників те, що у них є. Зараз особливо необхідна натільна білизна.
Дякую всім! Разом переможемо!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/a326336acaaad477f5e1ab65f67d937a.jpg)