Працюємо разом над відновленням громади! 19 травня
⚠ Протягом минулої доби окупанти не припиняли обстрілювати населені пункти нашої громади з різних видів озброєння. Найбільш критичною є ситуація у щойно звільненій Дементіївці, Питомнику, Руській Лозовій та Прудянці, де зруйновано майже всю цивільну інфраструктуру, знищено та пошкоджено переважну більшість житлових будинків.
⚠ Проходівський, Козачолопанський старостинські округи, більша частина Токарівського, а також Цупівка Прудянського округу та село Нове Русько-Лозівського старостату поки що контролюються силами ворога.
✅ Незважаючи ні на що, ми продовжуємо гуманітарну роботу. Працівники виконавчих органів Дергачівської міської ради і соціальних служб разом з нашими волонтерами 19 травня роздавали допомогу у Дергачах, Шовкоплясах, Ємцях, Білашах, Безруках, Слатине, Руській Лозовій, а заразом відзначили день української вишиванки!
✅ Щодня ми по можливості намагаємось приводити до ладу Дергачівську громаду. Силами ДСНС та комунальників на площі Перемоги триває розчищення завалів Будинку культури. У місті періодично здійснюється вивіз сміття та продовжується покіс трави. Деякі дергачівці не залишаються осторонь цього процесу й активно долучаються до нього, за що я хочу щиро їм подякувати!
☑️ Працівники Дергачівського РЕМу минулої доби відновили 3 пошкоджені зовнішні електромережі, за окремими заявками підключили до електропостачання 10 об’єктів.
☑️ Співробітники місцевої філії Харківгазу виконали роботи на 7 об’єктах.
Наша сила у єдності! Відновлюватимемо Дергачівщину разом!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко