Працюємо разом над відновленням громади! 19 серпня
❗ На 177-й день повномасштабного вторгнення окупаційна армія обстрілювала з артилерії цивільні об’єкти у Дергачах, а також на територіях Безруківського, Слатинського, Прудянського, Токарівського, Русько-Лозівського старостинських округів. Російські війська били з танків і мінометів по Прудянці, Цупівці, Дементіївці, Питомнику, Руській Лозовій. У Лещенках двоє місцевих мешканців – чоловіки 59-ти і 66-ти років – отримали осколкові ураження середньої тяжкості внаслідок вибуху ворожого снаряду, медики швидкої допомоги доставили постраждалих до лікарні.
⚠ Наші захисники тримають оборону по всій лінії фронту. Поблизу Козачої Лопані, у Цупівці, поруч з Дементіївкою та Великими Проходами тривають запеклі бої. Ворог знову намагався штурмувати Питомник, але був відбитий Збройними силами України.
✅ Вчора міська рада за підтримки наших волонтерів та соцпрацівників здійснювала гуманітарну роботу в різних районах міста Дергачі.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки проводили роботи з благоустрою, розгрібали завали зруйнованих будівель, закрили плівкою контури 6-ти вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували 2 дахи в оселях самотніх пенсіонерів.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 15-ти міських електромереж, а також підключили світло 15-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 6-м абонентам.
Слава Україні! Разом переможемо!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/081f9378b2f070647271d818a8c0b98f.jpg)
![](/storage/news/galleries/61c1b4eb2a1369dba47ac1ad709ceecb.jpg)
![](/storage/news/galleries/003af9039a178f8aa9c91dc7cce15d87.jpg)
![](/storage/news/galleries/4030ec83d98e16815590b6c5922df578.jpg)
![](/storage/news/galleries/5eb2e1538463a605031eb187620ca398.jpg)