Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Працюємо разом над відновленням громади! 19 липня

Новини
19.07.2022

⚠ На 146-ту добу протистояння України повномасштабній російській агресії ворожі сили продовжили обстрілювати майже всі підконтрольні Україні населені пункти Дергачівщини, застосовуючи ствольну і реактивну артилерію, танки та міномети. Внаслідок цілеспрямованих бомбардувань фосфором у громаді масово горять посівні площі, через це знищено значну частину врожаю озимої пшениці, висадженої аграріями ще минулого року.

⚠ Збройні сили України мужньо тримають оборону на козачолопанському напрямку, під Цупівкою, Дементіївкою, в районі Великих Проходів. В окупованих Козачолопанському, Проходівському, Токарівському старостинських округах російська армія, порушуючи міжнародні конвенції, тероризує місцеве населення, обмежує доступ до базових потреб людини та можливість вільного пересування населеними пунктами у будь-який час доби.

✅ 19 липня міська рада разом з волонтерами проводила гуманітарну роботу у Дергачах, Ємцях, Замірцях, Шовкоплясах, Білашах, Семенівці та Слатиному .

✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будинків, закрили плівкою і ДВП контури 8-ми вікон у пошкоджених домівках дергачівців, відремонтували два дахи в оселях пенсіонерів та один паркан.

✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 12-ти міських електроліній та підключили світло 12-м абонентам.

✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 5-м абонентам.

Будьмо сильними, любі друзі! Україна переможе!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше