Працюємо разом над відновленням громади! 19 липня
⚠ На 146-ту добу протистояння України повномасштабній російській агресії ворожі сили продовжили обстрілювати майже всі підконтрольні Україні населені пункти Дергачівщини, застосовуючи ствольну і реактивну артилерію, танки та міномети. Внаслідок цілеспрямованих бомбардувань фосфором у громаді масово горять посівні площі, через це знищено значну частину врожаю озимої пшениці, висадженої аграріями ще минулого року.
⚠ Збройні сили України мужньо тримають оборону на козачолопанському напрямку, під Цупівкою, Дементіївкою, в районі Великих Проходів. В окупованих Козачолопанському, Проходівському, Токарівському старостинських округах російська армія, порушуючи міжнародні конвенції, тероризує місцеве населення, обмежує доступ до базових потреб людини та можливість вільного пересування населеними пунктами у будь-який час доби.
✅ 19 липня міська рада разом з волонтерами проводила гуманітарну роботу у Дергачах, Ємцях, Замірцях, Шовкоплясах, Білашах, Семенівці та Слатиному .
✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будинків, закрили плівкою і ДВП контури 8-ми вікон у пошкоджених домівках дергачівців, відремонтували два дахи в оселях пенсіонерів та один паркан.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 12-ти міських електроліній та підключили світло 12-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 5-м абонентам.
Будьмо сильними, любі друзі! Україна переможе!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/f7b4a2c90728066a8ae2d6a226178ad9.jpg)
![](/storage/news/galleries/4b848a2d16f88cc15f9d95e6f35ad66a.jpg)
![](/storage/news/galleries/e75e1ea5cda10bdeee22345433063745.jpg)
![](/storage/news/galleries/611e8c96653af61ed6e53d3fbab48c5c.jpg)
![](/storage/news/galleries/82090216b501e9ee57e10ded63276d19.jpg)
![](/storage/news/galleries/5f70c63fe43d1bc08b45ad57f19e7d24.jpg)