Працюємо разом над відновленням громади! 19 березня
⚠ Протягом останніх двох діб продовжуються інтенсивні бомбардування цивільної інфраструктури Дергачівщини, знищується майно, руйнуються підприємства. Минулої ночі ворожими снарядами було пошкоджено станцію техобслуговування ТОВ «САНОІЛ», яке є одним з основних наповнювачів місцевого бюджету. Сьогодні вдень російські бомби впали на приватні будинки у Дергачах, а також на територію Дергачівського ліцею № 1. Травмовано одну особу, якій надали допомогу у нашій лікарні. Загиблих, на щастя, немає.
❗ Відновити електроенергію та поставки гуманітарної допомоги до Козачолопанського, Токарівського, Проходівського і Русько-Лозівського округів поки що неможливо з об’єктивних причин.
✅ Сьогодні представники органів місцевого самоврядування та волонтери розвозили продовольство малозахищеним людям у Дергачах, Безруківському, Слатинському, Прудянському старостатах.
✅ Служби екстреного реагування та житлово-комунального забезпечення протягом доби здійснювали ліквідацію наслідків бомбардувань. Робота щодо відновлення електропостачання до підконтрольних Україні старостинських округів нашої громади триває щодня. З метою запобігання диверсій не можу повідомити вам подробиць того, як саме ми вирішуємо це питання. Розраховую на ваше розуміння.
Тримаймося разом!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/4b4040c4c6e2f7ba15ff2e9731181fee.jpg)
![](/storage/news/galleries/6c37817fa5df46b0869e33fd59e6bb42.jpg)
![](/storage/news/galleries/c48dc06f6d3ab9823ba341c239814e1e.jpg)
![](/storage/news/galleries/d144ad6b990188e39143192cc7d3648c.jpg)
![](/storage/news/galleries/f3c762e13fa92cc21b03fd9cb555db45.jpg)
![](/storage/news/galleries/e56a1e722cf08cc52f867004e3ca2a3b.jpg)
![](/storage/news/galleries/22754793a19fe7cef69bf5d6b8da58ba.jpg)
![](/storage/news/galleries/cf28bd62a0f1a87b35300baf965dd46c.jpg)
![](/storage/news/galleries/b8eabc15b4cdfa48bee25ec0e8eaf11b.jpg)