Працюємо разом над відновленням громади! 18 квітня
⚠ Окупаційні війська продовжили обстрілювати населені пункти Дергачівщини, у результаті чого знову постраждали цивільні об’єкти, зокрема приватні будинки. Інформація про постраждалих протягом останньої доби до нас не надходила.
⚠ Козачолопанський, Проходівський, Русько-Лозівський, Токарівський старостати і село Цупівка Прудянського округу залишаються під окупацією, направити туди гуманітарну допомого поки що неможливо.
✅ Наші виконавчі органи разом з представниками соціальних служб та волонтерами 18 квітня роздавали продуктові набори мешканцям Дергачів, Семенівки, Ємців, Шовкоплясів, Масліїв, Безруків, Слатине, Прудянки.
✅ Працівники екстрених та міських комунальних служб, а також наші медики продовжують працювати у штатному режимі. Бригади дергачівських енергетиків та газовиків щодня займаються вирішенням проблем, які знаходяться у сфері їхньої відповідальності. Також сьогодні було організовано підвоз води мешканцям району Посьолок, де тимчасово відсутнє централізоване водопостачання.
Тримаймося та працюймо задля перемоги! Все буде Україна!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/9ad40cfaf685eae6f0de9e5947785dcd.jpg)
![](/storage/news/galleries/823e80469164f0e2e78b8881c36eecb1.jpg)
![](/storage/news/galleries/3d468a580416337d23dc20625a9ede31.jpg)
![](/storage/news/galleries/3f7787c6578b2c0c6cc2e63a2ba562f8.jpg)
![](/storage/news/galleries/a5c4c68503de95079d6eae1c98ae4aad.jpg)
![](/storage/news/galleries/0f94bd23eba3b2be4ea87e6af9c4a43e.jpg)
![](/storage/news/galleries/3371ade5d207836088873f77c0026903.jpg)