Працюємо разом над відновленням громади! 18 березня
⚠ Російська артилерія нанесла удари по житловому масиву села Безруки, у результаті чого були частково зруйновані приватні будинки. Інформація про загиблих чи поранених не надходила.
❗ Окупаційні війська повністю заблокували шляхи поставки гуманітарної допомоги до Козачолопанського, Токарівського, Проходівського і Русько-Лозівського округів. Евакуація місцевого населення через так звані зелені коридори до підконтрольних Україні територій, на жаль, теж неможлива. Через це вказані старостати перебувають на межі гуманітарної кризи.
✅ Продовжуємо направляти гуманітарну допомогу туди, де можливо. Сьогодні працівники наших соціальних служб разом з волонтерами розвозили продукти і ліки по місту Дергачі та навколишнім селам – Семенівці, Шовкоплясам, Ємцям. Також відправили продовольство до Безруківського і Слатинського округів, видали продуктові набори працівникам комунальних та екстрених служб.
✅ Дергачівська центральна лікарня отримала чергову партію необхідних медикаментів від благодійної організації «Комітет медичної допомоги в Закарпатті». Дуже вдячний нашим колегам із Західної України і всім причетним волонтерам за таку важливу підтримку! Також хочу подякувати ТОВ «Тайфун-2000» за надані сьогодні продукти для наших мешканців.
Загалом, допомога надходить від безлічі різних організацій в Україні та закордоном. Плануємо найближчим часом опублікувати цю інформацію і подякувати кожному з вас. Ви – найкращі! 👍
✅ Міські комунальні та оперативні екстрені служби разом з органами виконавчої влади та об’єднаннями самоорганізації населення продовжують працювати.
Разом здолаємо всі труднощі! Слава Україні!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/666586fcf7341937fe805fe5351187a4.jpg)
![](/storage/news/galleries/0ef3c6b5ace68a2f84638fac6dc252ba.jpg)
![](/storage/news/galleries/50454eca0bd70d456d631b260f424a62.jpg)
![](/storage/news/galleries/1a91d5ca114c8b844d91d815ba3ef85b.jpg)
![](/storage/news/galleries/4fc16e815f5597accaef398190260f79.jpg)
![](/storage/news/galleries/204d7659cc5ffbb8af78f56c6ab3a65e.jpg)
![](/storage/news/galleries/ebb52180a09752e8213c5f78d0510db4.jpg)
![](/storage/news/galleries/a84c9ef00c80a00f0f19540bbae86864.jpg)