Працюємо разом над відновленням громади! 17 травня
⚠ Протягом минулої доби окупанти обстрілювали з різних видів артилерії та іншої важкої зброї територію міста Дергачі, а також населені пункти Безруківського, Слатинського, Прудянського, Русько-Лозівського старостинських округів. Знову є руйнування житлових будинків та цивільної інфраструктури. Інформацію про постраждалих серед цивільного населення ми не отримували.
⚠ Токарівський, Проходівський, Козачолопанський старостати, Цупівка Прудянського округу та село Нове Русько-Лозівського округу знаходяться під контролем ворога. Вкотре нагадую мешканцям, які задають питання щодо цих територій: ми не можемо евакуювати звідти людей, відправити туди гуманітарну допомогу та відновити систему комунікацій. Так само з об’єктивних причин поки неможливо відновити газ і електроенергію в підконтрольних Україні старостинських округах. Але щодня шукаємо оптимальне рішення цієї проблеми!
✅ 17 травня ми відправили гуманітарну допомогу до Безруків, Прудянки і Руської Лозової; також здійснювали відповідну роботу у нашому місті.
☑️ Минулої доби робітники дорожніх служб розпочали яковий ремонт автошляху Харків-Золочів-Олександрівка на виїзді з Харкова до Малої Данилівки та разом з працівниками ДСНС і Дергачікомунсервісу допомагали розбирати завали зруйнованого Дергачівського будинку культури.
☑️ Харківгаз протягом 17 травня продовжив відновлювати газопостачання у громаді. За день газовики виконали роботи на 6 об’єктах у Дергачах.
☑️ Дергачівський РЕМ відновив 3 пошкоджені зовнішні електромережі у місті, а за окремими заявками підключив до електропостачання ще 9 об’єктів.
Тримаємось і працюємо! Все буде Україна!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/56c9916e0a728a8ab292fc02f4c4125d.jpg)
![](/storage/news/galleries/5eb74553e5582a4438601f2e40b457f9.jpg)
![](/storage/news/galleries/08c63d1e5182855b3e8f7a1bfc61e08c.jpg)
![](/storage/news/galleries/26c9832a4e1d8471c6abe82db5870ef6.jpg)