Працюємо разом над відновленням громади! 17 серпня
⚠ На 175-ту добу російсько-української війни окупаційна армія била з артилерії по Дергачам, Безрукам, Слатиному, Прудянці, Дементіївці, Новому, Питомнику, Руській Лозовій. Ворожі війська обстрілювали з танків та мінометів фронтові селища і села громади. Інформація про загиблих чи поранених до нас не надходила.
⚠ На півночі Дергачівщини Збройні сили України продовжують запеклі бої за звільнення окупованих територій Козачолопанського, Проходівського, Токарівського округів. Російські окупанти деморалізовані й не мають успіхів у спробах покращити своє тактичне положення в районах Великих Проходів – Питомника, Дементіївки та Цупівки.
✅ 17 серпня співробітники міської ради спільно з волонтерами надавали гуманітарну допомогу у місті Дергачі та селищі Слатине.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки проводили роботи з благоустрою, розгрібали завали зруйнованих будівель, закрили плівкою контури 9-ти вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували 3 дахи в оселях інвалідів та самотніх пенсіонерів.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 10-ти міських електромереж, а також підключили світло 10-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 3-м абонентам.
Не падайте духом та допомагайте українській армії! Разом переможемо!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/a051ccb5dd94577a4af9e106ad5d8989.jpg)
![](/storage/news/galleries/99f6c44b36ecc3f3ff7a2fef6c920c5d.jpg)
![](/storage/news/galleries/f1a96dcdcdb1a25948ae2d314181b620.jpg)
![](/storage/news/galleries/6714cc231458ef915a2f739152c955bd.jpg)
![](/storage/news/galleries/eb0af7c6a1d2884206737999404f5f60.jpg)