Працюємо разом над відновленням громади! 17 червня
⚠ Протягом останньої доби російські війська продовжили бомбити з артилерії Дергачі, Слатине, Руську Лозову, Прудянку, здійснювали обстріли з танків та мінометів по Цупівці, Дементіївці, Питомнику і Новому. Інформація про жертв та постраждалих до нас не надходила.
⚠ Окупанти контролюють Козачолопанський і Проходівський округи, більшу частину Токарівського старостату. Бої за Цупівку та Великі Проходи тривають.
✅ Сьогодні міська рада спільно з соціальними працівниками та волонтерами проводила у гуманітарну роботу в Дергачах. Також ми відправили одяг та господарчі товари нашим евакуйованим мешканцям до санаторію «Бермінводи».
✅ Члени Корпусу громадської безпеки продовжили розгрібати завали зруйнованих будинків, закрили плівкою контури 12-х вікон у приватних домоволодіннях, відремонтували 2 дахи в оселях мешканців.
✅ Робітники Дергачівського РЕМу відновили 18 пошкоджених електромереж та підключили світло 18-м абонентам.
✅ Бригада Дергачівського відділення Харківгазу відновила газопостачання 6-м абонентам.
Молимося за наших захисників! Все буде Україна!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/386fb5a83ccbe2990c7bc62e7a34e0a4.jpg)
![](/storage/news/galleries/7c1363b0a1c419f12c8a2238da3aeb96.jpg)
![](/storage/news/galleries/c811fcfca6f5709da75c89550e7cb61c.jpg)
![](/storage/news/galleries/89c5e708356b133a2c229fda1ea22be0.jpg)
![](/storage/news/galleries/eb471ddd06a6099f8202941ec610c047.jpg)
![](/storage/news/galleries/e5381b93347ce7fae4e83913bc22925f.jpg)
![](/storage/news/galleries/d6d7700e74714c3b09595afe3b2ea0e9.jpg)