Працюємо разом над відновленням громади! 17 березня
⚠ Протягом останньої доби окупанти здійснили бомбардування центру Козачої Лопані касетними снарядами. Загинуло не менше шести осіб, кількість травмованих наразі невідома. Після того, як я опублікував інформацію про це, у коментарях під моїм дописом і в особистих повідомленнях багато з вас почали питати про прізвища загиблих і про стан своїх рідних, що зараз перебувають як у Козачій, так в інших населених пунктах громади. Повірте, я вас дуже розумію, але, на жаль, володію досить обмеженою інформацією і поки що не маю змоги дізнатись імена та прізвища загиблих та поранених. Нагадаю ще раз: Козачолопанський, Проходівський, Русько-Лозівський старостати перебувають під контролем ворога, там немає електроенергії і майже відсутній зв’язок. Як і всі, я теж користуюсь мобільним зв’язком, тому через його відсутність не можу дізнатися більше.
Сьогодні також надійшли уточнені дані наслідків учорашнього бомбардування селища Слатине. Там загинуло як мінімум чотири людини, п’ятьох з важкими травмами доставили до лікарні, зазнали пошкоджень цивільні об’єкти, зокрема будівля Слатинського ліцею.
У результаті обстрілів міста Дергачі, окрім приватних будинків, постраждав дитячий майданчик, розташований на стадіоні «Авангард».
✅ Ми не припиняємо гуманітарну роботу. Сьогодні наша лікарня отримала чергову партію медикаментів, а співробітники виконавчих органів міської ради разом з волонтерами розвозили гуманітарку по Дергачам, відправили продовольство до Безруківського, Слатинського округів, до села Цупівка Прудянського старостату. Також ми допомагаємо продуктовими наборами працівникам житлово-комунальних та екстрених служб.
✅ Службам РЕМу та ЖКГ вдалося відновити водопостачання у мікрорайоні Посьолок в Дергачах. Вкотре прошу громадян без крайньої необхідності не користуватися електроприладами і не вмикати світло. Електрична мережа працює на межі можливостей, тому будь-яка несправність може надовго залишити без світла усе місто.
⚠ У підконтрольних Україні старостатах намагаємось відновити електроенергію. На жаль, з об’єктивних причин не можу дати конкретних прогнозів щодо того, коли це вдасться зробити. Після цих слів дехто знову мене критикуватиме, але я кажу правду і розраховую на свідомих громадян, які розуміють що голова громади не може змусити ворога не бомбити нас.
Щиро співчуваю сім’ям усіх загиблих! Тримаймося, Україна переможе!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/3835fedd1c25df9fd0369adf5dba798a.jpg)
![](/storage/news/galleries/cb325b4ab08b096db9ff8971a691101c.jpg)
![](/storage/news/galleries/d5270ac721b23fd2bc72fadd4ee6bd8f.jpg)
![](/storage/news/galleries/19ec20791dcf3e4e4769d34f1543f92d.jpg)
![](/storage/news/galleries/ef07e4753a4e2ccb01b704260f8b4bba.jpg)
![](/storage/news/galleries/8a7f2edbb347525660c9de0fd1e96bb8.jpg)
![](/storage/news/galleries/c6c73d6796dd6e4db80d9e6cab480a74.jpg)
![](/storage/news/galleries/e9bf7adf85afda06e254e431729ed057.jpg)
![](/storage/news/galleries/17efd32701149f01d3624197482ca415.jpg)