Працюємо разом над відновленням громади! 16 серпня
⚠ На 174-й день повномасштабного російського вторгнення ворожі війська обстрілювали з артилерії місто Дергачі та території підконтрольних Україні старостинських округів громади. Цілили з танків і мінометів по Прудянці, Цупівці, Дементіївці, Новому, Питомнику, Руській Лозовій. Інформацію про постраждалих осіб ми не отримували.
⚠ Козачолопанський, Проходівський та частково Токарівський старостинські округи залишаються під окупацією. Російські війська обмежують конституційні права і свободи наших громадян на окупованих територіях, продовжують вчиняти акти терору та морити людей голодом. Збройні сили України ведуть бої за звільнення північної частини Дергачівщини на основних напрямках: під Козачою Лопанню, Цупівкою, Дементіївкою, Великими Проходами.
✅ 16 серпня ми роздавали гуманітарну допомогу в Дергачах, а також відправили продовольчі набори до Ємців, Замірців, Шовкоплясів, Масліїв, Білашів, Болибоків та Семенівки.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки проводили роботи з благоустрою, розгрібали завали зруйнованих будівель, закрили плівкою контури 8-ми вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували 1 дах.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 14-ти міських електромереж, а також підключили світло 14-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 6-м абонентам.
Бережи вас Господь! Слава захисникам України!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/74c2909218b2cc93a68106c6581d3494.jpg)
![](/storage/news/galleries/580726ab21e42801dce7fac4b9de6962.jpg)
![](/storage/news/galleries/24205ac063362fce1e26ea36ac28675f.jpg)
![](/storage/news/galleries/f0c4deb88a118845698c8502eafc389e.jpg)
![](/storage/news/galleries/8d246024595c28ca92872b2accff4f2c.jpg)