Працюємо разом над відновленням громади! 16-19 вересня
⚠️ Протягом останніх днів російські окупанти активно обстрілювали з артилерії Токарівку, Гоптівку і Козачу Лопань, пошкодивши декілька приватних будинків і об’єктів інфраструктури, а також сьогодні вранці з безпілотника скинули близько чотирьох бомб над Дергачами, у результаті чого деякі підприємства зазнали пошкоджень. У цей час люди продовжують повертатися до своїх домівок у звільнених населених пунктах Дергачівщини, але я все ж таки закликаю громадян не поспішати і дочекатися, поки сапери розмінують якомога більше території. Так, наприклад, сьогодні у Цупівці двоє чоловіків 35-ти і 27-ми років наїхали автомобілем на міну і підірвалися. На щастя, вони залишились живими і були оперативно доставлені до лікарні медиками швидкої допомоги.
✅ Останніми днями Дергачівська міська рада спільно з волонтерами і соціальними працівниками здійснювала гуманітарну роботу у всіх населених пунктах нашої громади.
✅ Працівники Дергачікомунсервісу, члени Корпусу громадської безпеки, енергетики Дергачівського РЕМу та робітники Дергачівського відділення Харківгазу щодня працюють над життєзабезпеченням міста та відновленням критичної інфраструктури у старостинських округах. Зараз основне завдання для усіх нас – це підготовка до опалювального сезону, відновлення газогонів та високовольтних електромереж. На жаль, з об’єктивних причин спрогнозувати терміни завершення робіт на даний момент неможливо, бо пошкоджень дуже багато, у деяких місцях вони надзвичайно суттєві.
Хочу подякувати усім громадянам, які розуміють нас та підтримують наших людей чим є змога: добрим словом, теплими речами, продуктами, ліками, будівельними матеріалами, паливом тощо. Дай Бог вам здоров’я!
Віримо і підтримуємо ЗСУ разом!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/f8e952116e757ad4316104f6f5305c51.jpeg)
![](/storage/news/galleries/04d665a5d0f49740ee1b14025e8c79a5.jpeg)
![](/storage/news/galleries/86cc687c4b48610cea8df05b9cf7e2b1.jpeg)