Працюємо разом над відновленням громади! 15 вересня
⚠️ На 204-ту добу російсько-української війни Збройні сили України продовжують закріплюватись на раніше зайнятих позиціях і встановлювати контроль над державним кордоном України. У цей час окупанти здійснюють обстріли прикордонних населених пунктів. Учора з артилерії були обстріляні Гоптівка та Козача Лопань, внаслідок чого у Козачій Лопані 58-річна жінка отримала осколкові ураження та була доставлена до лікарні.
✅ У Козачолопанському, Токарівському, Проходівському старостинських округах триває розмінування територій та евакуація місцевих мешканців. Слід зазначити, що більшість мешканців нещодавно звільнених територій не виявили бажання евакуюватись звідти.
✅ 15 вересня міська рада за підтримки волонтерів здійснювала гуманітарну роботу у Дергачах, Прудянці, Токарівці та Козачій Лопані.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будівель у Дергачах, закрили плівкою контури 14-х вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували 3 дах в оселях самотніх пенсіонерів.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 23-х міських електроліній, а також підключили світло 23-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 5-м абонентам.
Щиро дякую усім небайдужим людям, які допомагають нашій громаді!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/5fa114bb115efbc9fd42e4120f7fb7b1.jpeg)
![](/storage/news/galleries/56b3477fe488a517ac9f19a27ecdd4cb.jpeg)
![](/storage/news/galleries/d72448a540f28c9b02155c5364722f65.jpeg)
![](/storage/news/galleries/aed21373da480f02b2935c405b79a571.jpeg)