Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Працюємо разом над відновленням громади! 15 вересня

Новини
16.09.2022

⚠️ На 204-ту добу російсько-української війни Збройні сили України продовжують закріплюватись на раніше зайнятих позиціях і встановлювати контроль над державним кордоном України. У цей час окупанти здійснюють обстріли прикордонних населених пунктів. Учора з артилерії були обстріляні Гоптівка та Козача Лопань, внаслідок чого у Козачій Лопані 58-річна жінка отримала осколкові ураження та була доставлена до лікарні.

✅ У Козачолопанському, Токарівському, Проходівському старостинських округах триває розмінування територій та евакуація місцевих мешканців. Слід зазначити, що більшість мешканців нещодавно звільнених територій не виявили бажання евакуюватись звідти.

✅ 15 вересня міська рада за підтримки волонтерів здійснювала гуманітарну роботу у Дергачах, Прудянці, Токарівці та Козачій Лопані.

✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будівель у Дергачах, закрили плівкою контури 14-х вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували 3 дах в оселях самотніх пенсіонерів.

✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 23-х міських електроліній, а також підключили світло 23-м абонентам.

✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 5-м абонентам.

Щиро дякую усім небайдужим людям, які допомагають нашій громаді!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше