Працюємо разом над відновленням громади! 15 липня
⚠ На 142-гу добу війни Росії проти України окупанти обстрілювали з артилерії Дергачі, Безруки, Слатине, Прудянку, Цупівку, Дементіївку, Нове, Питомник і Руську Лозову. Окрім цього, російська армія застосовує проти цивільного населення Дергачівщини системи дистанційного мінування місцевості. Ці факти зафіксовані у Слатиному та Руській Лозовій. У зв’язку з цим я прошу дотримуватись правил безпеки і пересуватися лише перевіреними шляхами.
⚠ Проходівський, Козачолопанський і більша частина Токарівського старостинських округів перебувають під окупацією. Збройні сили України тримають оборону на всіх напрямках і не дозволяють ворогу просунутись вперед.
✅ 15 липня працівники та депутати Дергачівської міської ради за підтримки волонтерів роздавали гуманітарну допомогу у місті Дергачі та селищі Слатине.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будинків, закрили плівкою і ДВП контури 10-ти вікон у пошкоджених домівках дергачівців, відремонтували 2 дахи в оселях пенсіонерів.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 8-ми міських електроліній та підключили світло 8-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 4-м абонентам.
Тримаймося і віримо у перемогу!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/a176c4bfaefe258db357d2944a96a3a7.jpg)
![](/storage/news/galleries/6c8acd1055d67e674c93e1fb945a18bf.jpg)
![](/storage/news/galleries/3a0aa2f1ff999e786fa69156a30f79ee.jpg)
![](/storage/news/galleries/d44ac803847a3df35a7775c61ed23b88.jpg)