Працюємо разом над відновленням громади! 15 квітня
⚠ Окупанти продовжують бомбити цивільну інфраструктуру та житлові сектори у населених пунктах Дергачівщини. Сьогодні внаслідок ворожих обстрілів знову постраждали приватні будинку у Слатине та Дергачах, а також виникла серйозна пожежа на одному з промислових підприємств міста. Працівники ДСНС оперативно ліквідували пожежу. На щастя, жертв або травмованих від обстрілів на території громади за останню добу не зафіксовано.
⚠ Під окупацією перебувають Русько-Лозівський, Проходівський, Токарівський, Козачолопанський старостати та Цупівка Прудянського округу. Нагадаю, що ми не маємо змоги надавати гуманітарну допомогу мешканцям цих районів і відновити з ними зв’язок. Наразі усі старостинські округи залишаються без електроенергії та частково без зв’язку, з об’єктивних причин вирішити ці проблеми поки що неможливо.
✅ Виконавчі органи міської ради, працівники соціальних служб громади разом з волонтерами здійснювали гуманітарну роботу в Дергачах, Семенівці, Безруках, Лещенках, Слатине, Прудянці. Щоб урізноманітнити раціон, ми продовжуємо видавати комбіновані продовольчі пакети, до яких входять президентські продуктові набори, а також хліб, овочі, яйця, для деяких категорій громадян (наприклад, дітей) – молоко, фрукти тощо.
✅ Екстрені та комунальні служби, силові структури оперативно здійснюють покладені на них повноваження для підтримки життєдіяльності громади. Поки тривають роботи з відновлення централізованого водопостачання на Посьолку в Дергачах, для місцевих жителів обладнано стаціонарний пункт відбору води, а також періодично здійснюється підвоз води безпосередньо до будинків. Дергачівський РЕМ тим часом відновив електроенергію на деяких вулицях міста і обов’язково продовжить цю роботу завтра.
Разом – ми сила! Слава Україні!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/872e38a980667031fad9a347be74e62d.jpg)
![](/storage/news/galleries/c0b038d1a03d8443c52343f358a5e5d7.jpg)
![](/storage/news/galleries/e26a0c17a7e0c3e308194c3e6ee6e58d.jpg)
![](/storage/news/galleries/29ca9e690073a423cc08c30e51cc5a69.jpg)
![](/storage/news/galleries/719d0987379042b7b5749322ff98bf08.jpg)
![](/storage/news/galleries/d995a2d665021c5a6efb52c58c3da0eb.jpg)