Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до новин

Працюємо разом над відновленням громади! 14 вересня

Новини
15.09.2022

⚠️ На 203-тю добу повномасштабної агресії російські окупанти з Бєлгородської області обстрілювали КПП «Гоптівка» та територію Токарівського старостинського округу. Хоча інтенсивність обстрілів значно знизилась, ворог не планує залишати нашу громаду у спокої. Тим часом ЗСУ встановили контроль над державним кордоном України і продовжують закріплюватись на зайнятих позиціях.

✅ Ми розпочали евакуацію мешканців зі щойно звільнених територій. Учора евакуювали з Козачої Лопані 75 осіб, – тих людей, які добровільно бажали виїхати і не мали власного транспорту. Продовжуватимемо цю роботу за необхідності й надалі. У Токарівському і Проходівському старостатах триває розмінування територій, заїжджати туди поки що дуже небезпечно.

✅ 14 вересня Дергачівська міська рада спільно з волонтерами проводила гуманітарну роботу у Дергачах, ми також направили допомогу до Токарівки і Козачої Лопані.

✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будівель у Дергачах, закрили плівкою контури 8-х вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували дах в оселі самотніх пенсіонерів.

✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 11-х міських електроліній, а також підключили світло 11-м абонентам.

✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 6-м абонентам.

Ще раз вітаю усіх зі звільненням Дергачівщини! Слава ЗСУ!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко

2022 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше