Працюємо разом над відновленням громади! 14 липня
⚠ Минулої доби російська армія здійснювала артилерійські обстріли майже всіх підконтрольних Україні населених пунктів Дергачівщини. По Прудянці, Слатиному, Дементіївці, Питомнику, Руській Лозовій окупанти били з танків та мінометів. Інформацію про постраждалих цивільних осіб ми не отримували.
⚠ На проходівському, козачолопанському напрямках і в районі Дементіївки тривають важкі бої. Три старостинських округи громади знаходяться під окупацією.
✅ 14 липня міська рада за підтримки волонтерів здійснювала гуманітарну роботу у місті Дергачі та селищі Слатине.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будинків, закрили плівкою і ДВП контури 14-ти вікон у пошкоджених домівках дергачівців, відремонтували дах в оселі пенсіонера.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 5-ти міських електроліній та підключили світло 5-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 7-м абонентам.
Дотримуйтесь правил безпеки та вірте в нашу армію! Все буде Україна!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/f0d110d9358161aeb1d6ae04145c8cbb.jpg)
![](/storage/news/galleries/5aa1493a92210b32439e1afe6747d14b.jpg)
![](/storage/news/galleries/14e21721865aec3a0e6c49ba0c766931.jpg)
![](/storage/news/galleries/3627d95928a2aa6898714186c25691ee.jpg)
![](/storage/news/galleries/42ef3934b8476ad2cf9a1836e5f2a16a.jpg)