Працюємо разом над відновленням громади! 14-28 лютого
⚠ Російські терористи продовжують обстрілювати прикордонні населені пункти Дергачівської громади з авіації та різних видів артилерії. Під ударами ворога перебувають Козача Лопань, Гранів, Ветеринарне, Токарівка та Гоптівка.
✅ У місті Дергачі та старостинських округах триває гуманітарна робота. Мешканці громади отримують пакети гумдопомоги раз на місяць, також щотижня видаються проміжні набори (хліб з консервами, гігієнічні засоби). Завершено видачу дров за програмою підтримки Харківською ОВА. Всього наші жителі за зимовий період отримали більше 2700 м³ дров. За сприяння волонтерських організацій у селах без світла і газу протягом зими мешканцям надано 200 генераторів, 1000 буржуйок та твердопаливних котлів, відремонтовано майже 200 покрівель будинків.
⚡ У Проходівському, Токарівському, Прудянському округах через суттєві пошкодження ліній електропередач та замінування територій ситуація з відновленням комунікацій залишається складною. Тим часом у Слатиному 60 із 111 вулиць повністю підключені до електропостачання (близько 65%, якщо рахувати за кількістю абонентів), у Руській Лозовій зі світлом близько 15% абонентів від загальної кількості (якщо рахувати за довоєнними даними). У цих населених пунктах енергетики здійснюють демонтаж пошкоджених високовольтних ліній, встановлюють нові ЛЕП, а також внутрішні електроопори.
✅🚜 Дергачівські комунальники за останні два тижні ліквідували 6 стихійних сміттєзвалищ у Дергачах, Безруках, Слатиному та Руській Лозовій. На основних вулицях і перехрестях міста у рамках боротьби з ожеледицею здійснюється посипка дорожнього полотна піщано-шлако-щебеновою сумішшю.
⚠🛗 Окремо хочу проінформувати вас про хід вирішення проблеми з відновленням роботи ліфтів у дев’ятиповерхівках мікрорайону «Ізраїль». На сьогоднішній день фахівці здійснюють експертизу з дослідження технічного стану ліфтового господарства та відповідності умов безпечної експлуатації ліфтів вимогам нормативної-технічної документації. Тестові запуски ліфтів планується провести у березні поточного року.
Шановні мешканці, дякую вам за підтримку та розуміння! Прямуємо до перемоги разом!
Начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/bd5c0437f264b7c55396d29132ec94ea.jpeg)
![](/storage/news/galleries/ac0607e8269ce5ed676a48376345e86a.jpeg)
![](/storage/news/galleries/4db2580a705f2518a26261375525232b.jpeg)
![](/storage/news/galleries/28d17c2fa46193d05e9c59f0df140adb.jpeg)
![](/storage/news/galleries/8dcd363a098a50695dc0676c8efa4141.jpeg)
![](/storage/news/galleries/7a7090e7175a1ca0f96052e51329809f.jpeg)
![](/storage/news/galleries/61c941174487a3edfe16229e57c32a3a.jpeg)