Працюємо разом над відновленням громади! 13 травня
⚠ Минулої ночі окупанти знищили ракетними ударами Дергачівський будинок культури, а також одне з промислових підприємств, розташованих на території громади. На щастя, обійшлося без жертв та постраждалих, але ці події – прояв чергової планки цинізму, яку перетнув наш ворог. Я впевнений, що міжнародне співтовариство надасть справедливу оцінку фактам цих військових злочинів.
⚠ Оскільки у приміщенні Будинку культури знаходився гуманітарний штаб, нам довелося призупинити гуманітарну роботу, щоб вирішити логістичні проблеми. Незважаючи на це, наші працівники разом з волонтерами протягом вчорашнього дня розвозили готові обіди для мешканців міста Дергачі. Видачу продовольчих наборів та санітарно-гігієнічних засобів орієнтовно плануємо розпочати з понеділка.
⚠ Токарівський, Проходівський, Козачолопанський старостинські округи, Цупівка Прудянського старостату та село Нове Русько-Лозівського округу досі перебувають під окупацією. Збройні сили України щодня ведуть бої за звільнення цих територій.
✅ Сьогодні зустрілися з першим заступником голови Харківської ОВА Олександром Скакуном та в.о. голови Харківської РВА Володимиром Усовим. Обговорили важливі питання, серед яких – відновлення подачі газу й електрики до наших населених пунктів. Оскільки через обстріли ситуація залишається нестабільною, зараз я не буду давати жодних гарантій, однак можу запевнити, що проблема поступово вирішується. На жаль, не так швидко, як би хотілося нам усім.
✅ Працівники усіх служб та органів, розташованих на території громади, продовжують виконувати свою роботу, а волонтери активно допомагають у цьому.
☑️ Дергачівський РЕМ 13 травня відновив 11 пошкоджених зовнішніх електромереж у місті, а за окремими заявками підключив до електропостачання ще 8 об’єктів.
Щиро дякую усім небайдужим за допомогу! Не забуваймо, що в ці скрутні часи нам треба єднатися і разом працювати на перемогу!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/758baeb09c228d0c57ba80d452538b50.jpg)
![](/storage/news/galleries/5e0e1f8117784605b9d2b7d79ebbbe8d.jpg)
![](/storage/news/galleries/55b602fa3b6ade1ffa028877874b0dee.jpg)
![](/storage/news/galleries/3bcef8d33cf96ab5cd4d8fe7f175165e.jpg)
![](/storage/news/galleries/4d02846b6b89479f34581926684c90b7.jpg)