Працюємо разом над відновленням громади! 13 квітня
⚠ Протягом доби окупаційні війська продовжили обстрілювати з артилерії населені пункти Дергачівської громади. Внаслідок бомбардувань зруйновано і пошкоджено декілька приватних будинків у Дергачах та Слатине. На щастя, обійшлося без постраждалих.
⚠ У Русько-Лозівському, Проходівському, Токарівському, Козачолопанському округах та Цупівці Прудянського округу здійснювати гуманітарну роботу неможливо з об’єктивних причин. З окупованими територіями немає зв’язку, також усі старостинські округи відрізані від електроенергії, яку нам навряд чи вдасться відновити до завершення бойових дій.
✅ Сьогодні ми надавали гуманітарну допомогу у Дергачах, відправили продовольство до Семенівки, Болибоків, Безруків, Слатине, Прудянки.
✅ Дергачівські енергетики та газовики щодня продовжують працювати над відновленням електро- та газопостачання у місті. Протягом дня РЕМівцям вдалося відновити подачу електроенергії на Нових Дергачах та повністю по вулиці Центральній.
Працюватимемо далі! Разом переможемо!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/c1415271afd7e55466c488fc018c0fe2.jpg)
![](/storage/news/galleries/eb77cc94163573f17a5265973f4bc80c.jpg)
![](/storage/news/galleries/f31c45fe84ca07fac51dd6f260df23fa.jpg)
![](/storage/news/galleries/67500831d4ed5d9bcba2b49085a5f1fe.jpg)
![](/storage/news/galleries/5bb45a15aedaa1a670452e1e2b2c01f1.jpg)
![](/storage/news/galleries/48e4685ed4305ac4ba5a322b43e71b71.jpg)
![](/storage/news/galleries/f03155dcc0bd628f659169ad36a82cd7.jpg)
![](/storage/news/galleries/250200475536ff3b9b5356dcf22529ca.jpg)