Працюємо разом над відновленням громади! 13 березня
✅ Я намагаюсь постійно інформувати вас про гуманітарну допомогу, яку ми відправляємо у різні населені пункти Дергачівської громади. Сьогодні ми доставляли продукти й ліки по місту Дергачі, відправили продовольство до Слатинського, Прудянського і Козачолопанського старостатів.
✅ Щодня зусиллями міських виконавчих органів, місцевих підприємців і волонтерів ми отримуємо цю допомогу від наших партнерів з Німеччини та Польщі, з Полтави, Кременчука, Вінниці, Івано-Франківська й інших міст України.
🤝 Окремо дякую Вінницькому міському голові Сергію Моргунову за сприяння у наданні важливих медикаментів для нашої лікарні і комплектуючих для Дергачівського району електромереж.
⚡👷♂ Також величезну вдячність висловлюю працівникам Богодухівської та Дергачівської дільниць Харківгазу і Дергачівського РЕМу! Як показує практика, героїзм наших людей проявляється не лише на фронті. Протягом останніх днів хлопці спільними зусиллями максимально оперативно відновлюють системи газо- та електропостачання у місті, пошкоджені внаслідок ворожих бомбардувань.
Разом переможемо! 💙💛
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/80f7ad5a043ea858d56584b67a91a18f.jpg)
![](/storage/news/galleries/ca0dce4d9b52124504bf38fa0dfb8cbb.jpg)
![](/storage/news/galleries/2c085da34457ce1f1d6a42218cae8fe0.jpg)
![](/storage/news/galleries/449efc1fa5db8bb4746c1e7c3219fdcc.jpg)
![](/storage/news/galleries/6c978e2fb1f05fe908e7f8cb98097192.jpg)
![](/storage/news/galleries/0cdb0de11cb0f50514ebb226305d2609.jpg)
![](/storage/news/galleries/39e9f3ded940ef26eb13f7aa651ff23b.jpg)
![](/storage/news/galleries/9881f8dfc5b8a772405033976ae3ba3a.jpg)
![](/storage/news/galleries/8b8c9bdf791329ff87ec1eab83e6b8b3.jpg)