Працюємо разом над відновленням громади! 13-14 серпня
⚠ Протягом двох діб, що минули, окупаційні війська завдавали артилерійських ударів по Дергачам, Безрукам, Слатиному, цілили з артилерії, танків та мінометів по Прудянці, Цупівці, Дементіївці, Руській Лозовій, а також нанесли авіаудар по Питомнику. Внаслідок обстрілів зазнали пошкоджень приватні домоволодіння та об’єкти цивільної інфраструктури. Інформації про постраждалих до нас не надходило.
⚠ Ситуація на фронті залишається стабільно напруженою. Козачолопанський, Проходівський округи, більша частина Токарівського старостату перебувають під окупацією. Ворог намагався штурмувати позиції наших військ в районі Питомника, але був відбитий. Сили оборони України також утримують зайняті позиції та ведуть позиційні бої біля Дементіївки, у Цупівці та на підходах до Козачої Лопані.
✅ 13 серпня працівники міської ради разом з волонтерами роздавали гуманітарну допомогу у різних районах міста Дергачі.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки проводили роботи з благоустрою, розгрібали завали зруйнованих будівель, закрили плівкою контури 6-ти вікон у пошкоджених домоволодіннях, відремонтували 1 дах.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 11-ти міських електромереж, а також підключили світло 11-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 4-м абонентам.
Бережіть себе та своїх близьких! Віримо у ЗСУ!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/deb79437f10dcab5d44b0f079b7e52ad.jpg)
![](/storage/news/galleries/a787b8586be2fb08bed63145f81c7306.jpg)
![](/storage/news/galleries/2af8481be1af54ac9661cb73aa410b95.jpg)
![](/storage/news/galleries/8b793e24f6361f544b07b90e93b8cb4d.jpg)