Працюємо разом над відновленням громади! 12 травня
⚠ Окупанти продовжують цинічно обстрілювати населені пункти Дергачівщини. Сьогодні внаслідок бомбардування міста Дергачі з «ураганів» було серйозно пошкоджено будівлю нашого гуманітарного штабу, приміщення РАЦСу, зруйновано харчоблок Дергачівської лікарні, частину поліклініки разом з рентгенологічним кабінетом, від вибухової хвилі постраждала будівля відділення швидкої допомоги. Жоден з обстріляних об’єктів, не кажучи вже про приватні будинки, що руйнуються щодня, не мав жодного відношення до військової інфраструктури.
❗У результаті бомбардувань загинули дві людини, ще чотирьох було поранено, двоє з яких – медики. Усі ці люди – цивільні особи.
✅ Через обстріли нам довелося дещо обмежити видачу споживчих товарів до кінця дня, але гуманітарний штаб продовжив працювати. Сьогодні пакети з продовольчою допомогою отримали мешканці Дергачів, Шовкоплясів, Слатине, Прудянки та Руської Лозової. Наші волонтери також розвозили готові обіди по громаді. Ще раз дякую усім небайдужим людям і організаціям, що допомагають Дергачівщині!
⚠ На жаль, ми поки що не можемо допомогти мешканцям окупованих територій нашої громади. Під окупацією на сьогоднішній день перебувають Токарівський, Проходівський, Козачолопанський старостинські округи (повністю), Цупівка Прудянського округу та село Нове Русько-Лозівського округу.
✅ Наші шановні медпрацівники, рятівники, енергетики, комунальники та добровольці-волонтери ні на день не припиняють ліквідацію наслідків втрат, завданих окупантами Дергачівщині.
☑️ Дергачівський РЕМ 12 травня відновив 14 з 17 пошкоджених зовнішніх електромереж у місті, а за окремими заявками підключив до електропостачання ще 14 об’єктів. Робота обов’язково продовжиться!
Нехай Господь береже Збройні сили України та кожного з вас! Разом переможемо!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/9e39a146c6abf8d346c9e849844db475.jpg)
![](/storage/news/galleries/615b5db0064b0f513c86a3155f158f0d.jpg)
![](/storage/news/galleries/bbeb2e83101886dc3e9300e2c5bed6e8.jpg)
![](/storage/news/galleries/55f710ff0d522a6a7aa451bc452a4833.jpg)
![](/storage/news/galleries/cc3355a1bfb6202b322d8e94490b768c.jpg)
![](/storage/news/galleries/f441a34204cea3447f65d8f6ec7abcb4.jpg)
![](/storage/news/galleries/0abfc0c6d173251610732affee5fef31.jpg)
![](/storage/news/galleries/7102acfcaa23387a2976b42dc188323f.jpg)
![](/storage/news/galleries/f2d56afa928f48a923b75fc5f8022158.jpg)