Працюємо разом над відновленням громади! 12 березня

12.03.2022

⚠ Сьогодні працівникам газової служби та Дергачівського району електромереж вдалося частково відновити газові й електричні системи міста, пошкоджені у результаті вчорашніх бомбардувань. У старостинських округах за можливістю теж проводяться відповідні роботи. ДСНС здійснює розмінування територій, знешкоджуючи снаряди, що не розірвалися.

✅ Не припиняємо гуманітарну роботу в громаді. Протягом дня завдяки місцевим підприємцям, депутатам і активістам ми відправляли продовольство до Русько-Лозівського, Слатинського, Безруківсько округів, розвезли медикаменти та продукти по місту Дергачі і до навколишніх сіл – Семенівки, Шовкоплясів, Ємців.

✅ Міські комунальні служби та органи правопорядку продовжують працювати у режимі воєнного стану.

Разом переможемо!

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко