Працюємо разом над відновленням громади! 12 березня
⚠ Сьогодні працівникам газової служби та Дергачівського району електромереж вдалося частково відновити газові й електричні системи міста, пошкоджені у результаті вчорашніх бомбардувань. У старостинських округах за можливістю теж проводяться відповідні роботи. ДСНС здійснює розмінування територій, знешкоджуючи снаряди, що не розірвалися.
✅ Не припиняємо гуманітарну роботу в громаді. Протягом дня завдяки місцевим підприємцям, депутатам і активістам ми відправляли продовольство до Русько-Лозівського, Слатинського, Безруківсько округів, розвезли медикаменти та продукти по місту Дергачі і до навколишніх сіл – Семенівки, Шовкоплясів, Ємців.
✅ Міські комунальні служби та органи правопорядку продовжують працювати у режимі воєнного стану.
Разом переможемо!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/dfb01619c7986caf6c5fe36e59187b27.jpg)
![](/storage/news/galleries/17ad5cf89b36da56e2fe68743df7069e.jpg)
![](/storage/news/galleries/e3f57e5eb086dfaedac3c024992dd789.jpg)
![](/storage/news/galleries/b9a619f16fd022d4dd9f4b8853418a83.jpg)