Працюємо разом над відновленням громади! 12-13 вересня
❗️ Протягом останніх двох діб до мене надходить безліч питань щодо в’їзду/виїзду на нещодавно деокуповані території громади. Шановні друзі, я розумію ваші емоції, але поки що прошу ще трохи почекати, бо у звільнених селищах та селах наразі перебувати досить небезпечно. Нашим військовим треба остаточно зачистити ворога, прикордонникам встановити повний контроль над кордоном, а саперам розмінувати основні шляхи сполучення, прибудинкові території тощо. На жаль, це неможливо зробити так швидко, як усім нам хотілося б. Процес евакуації вже розпочався. Я буду тримати вас у курсі справ.
✅ Учора вперше з 24 лютого ми не фіксували обстрілів громади. Однак, російські терористи продовжують бити ракетами по об’єктам енергопостачання та іншій цивільній інфраструктурі на території області. Через це ми маємо постійні проблеми зі світлом і зв’язком.
✅ Ми розпочали гуманітарну роботу на нещодавно звільнених територіях, а також продовжуємо її загалом. Робітники Дергачівської міської ради, волонтери, соціальні працівники, працівники наших медзакладів працюють над забезпеченням наших людей усім необхідним: продуктами, ліками, речами. Міські комунальники та члени Корпусу громадської безпеки
✅ Наші основні завдання на найближчі дні – продовження евакуації, гуманітарна робота, а також тісна координація з відповідними службами щодо визначення термінів відновлення газо-, електропостачання та зв’язку.
Низький уклін Збройним силам України! Разом до перемоги!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/b855494e8d253adc779bce321b11e42d.jpg)
![](/storage/news/galleries/1740a15de12f8061cc19dfb588883a33.jpg)
![](/storage/news/galleries/db59e3d499bd4eb7774d044aa1fae160.jpg)
![](/storage/news/galleries/05824e185edb04b358f822bb9685da73.jpg)
![](/storage/news/galleries/2e7917cac9e3010eb750c287aded0203.jpg)