Працюємо разом над відновленням громади! 11 серпня
⚠ На 169-ту добу протистояння України повномасштабній російській агресії окупанти обстрілювали з артилерії Дергачі, Слатине, Прудянку, Цупівку, Дементіївку, Нове, Питомник і Руську Лозову. Також по Руській Лозовій, Питомнику, Дементіївці, Цупівці і Прудянці російська армія цілила з танків та мінометів.
⚠ В районі Козачої Лопані, Цупівки, Дементіївки та Великих Проходів продовжуються важкі бої за звільнення окупованих територій Дергачівщини. Збройні сили України роблять для цього усе можливе.
✅ 11 серпня співробітники міської ради, волонтери та соцпрацівники здійснювали гуманітарну роботу у Дергачах, а також відправили продовольчу допомогу до санаторію «Бермінводи», де перебувають наші люди, евакуйовані із зони активних бойових дій.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки проводили роботи з благоустрою, розгрібали завали зруйнованих будівель, закрили плівкою контури 7-ми вікон у пошкоджених оселях, відремонтували 2 дахи в будинках самотніх пенсіонерів.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 14-ти міських електромереж, а також підключили світло 14-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 5-м абонентам.
Дякую усім за роботу! Працюватимемо далі на перемогу України!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко