Працюємо разом над відновленням громади! 11 квітня
⚠ Протягом доби інтенсивність ворожих обстрілів знизилась, але вони періодично тривають і продовжують наносити шкоду нашому майну. На щастя, жертв та поранених 11 квітня не зафіксовано.
⚠ Відправити гуманітарну допомогу мешканцям Козачолопанського, Токарівського, Проходівського, Русько-Лозівського старостатів та жителям Цупівки Прудянського округу досі неможливо через блокування цих територій окупаційними військами.
✅ Сьогодні нам вдалося здійснити гуманітарну роботу в Дергачах, Ємцях, Шовкоплясах, Лещенках, Безруках, Слатине та Прудянці.
✅ Дергачівський РЕМ, газова служба, ДСНС, служби екстреної медичної допомоги та силові структури продовжують виконувати роботи з порятунку людей, відновлення електроліній, газогонів, слідкувати за порядком у громаді.
Дякую всім за допомогу! Нехай береже вас Господь!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/733b63878d56ea9f5515fdc6892b14fa.jpg)
![](/storage/news/galleries/33750360c14d7e07a3a68616bdfa707e.jpg)
![](/storage/news/galleries/a055571a9fe3c722efc5c81086a70d08.jpg)
![](/storage/news/galleries/55d06293e11a9927013f8f5557a28ccc.jpg)
![](/storage/news/galleries/becb5fada6ee332d4f2d61b5643cfc0e.jpg)
![](/storage/news/galleries/f342abc1f610d97f2d81b28b833ed495.jpg)
![](/storage/news/galleries/16cc9424692910a2af1d683d2b78a83e.jpg)
![](/storage/news/galleries/17b1438549d3071cecb70570567181ac.jpg)