Працюємо разом над відновленням громади! 11 березня
⚠ Упродовж дня тривають бомбардування Дергачів, російська артилерія знищує наші оселі та цивільні об’єкти, у місті повністю припинено подачу газу і частково – електроенергії.
✅ Не дивлячись на скрутну ситуацію, ми робимо все можливе для підтримки життєдіяльності громади. Сьогодні відправили гуманітарну допомогу до Безруківського, Слатинського, Прудянського, Русько-Лозівського округів, а також соціально незахищеним громадянам по місту Дергачі.
Нехай Господь береже кожного з нас! Перемога буде за нами!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/5c23713977444fb0335d360ff5f2c6b6.jpg)
![](/storage/news/galleries/110d7e56a02048500774911a9467234e.jpg)
![](/storage/news/galleries/c3068d0a7f947cdb2200797fa78d20cd.jpg)
![](/storage/news/galleries/0246a70329b80ebe6d90da53c3685213.jpg)
![](/storage/news/galleries/ecba80f24cd239b2478ef4a87034a99d.jpg)
![](/storage/news/galleries/b2a9bbe7fbb649f14f9a5a527578f638.jpg)