Працюємо разом над відновленням громади! 10 травня
⚠ Останніми днями ситуація в громаді залишається стабільно напруженою. Окупанти не припиняють бомбити з артилерії Дергачі разом з навколишніми селами, Руську Лозову, Слатине, обстрілювати з мінометів, танків і вертольотів Прудянку. У Слатине протягом минулої доби від ворожих обстрілів двоє місцевих мешканок зазнали серйозних поранень і були доставлені до лікарні.
✅ Тим часом Збройні сили України продовжують контрнаступ на півночі Харківської області, зокрема на північ від Руської Лозової. Чекаємо підтвердження від керівництва області та Генерального штабу ЗСУ про звільнення Питомника.
✅ Хочу висловити вдячність мешканцям громади за дотримання правил безпеки під час травневих свят. На території Дергачівщини за 8-9 травня офіційно не зафіксовано випадків підриву місцевих жителів на розтяжках та мінах.
✅ Вчора ми здійснювали гуманітарну роботу у Дергачах, Ємцях, Шовкоплясах, Замірцях, Семенівці, Базруках, Слатине та в Руській Лозовій. Окрім продовольчих та санітарно-гігієнічних товарів, а також корму для домашніх тварин, мешканці міста також мали змогу отримати готові обіди. Я дякую державному та обласному керівництву, усім благодійникам та волонтерам, які допомагають Дергачівщині!
⚠ Окупованими, на жаль, поки що залишаються Токарівський, Проходівський, Козачолопанський старостинські округи, Цупівка Прудянського округу та село Нове Русько-Лозівського округу. Також внаслідок ворожих обстрілів усі старостати залишаються без електроенергії і частково без зв’язку, громада повністю відключена від газопостачання. Наразі відновити ці комунікації неможливо через бойові дії.
✅ Незважаючи на це, наші медики продовжують рятувати людські життя, а енергетики з комунальниками та волонтерами-добровольцями намагаються підтримувати життя і порядок.
☑️ Робітники Дергачівського РЕМу позавчора відновили 9 пошкоджених зовнішніх електромереж у місті, вчора – 11; за окремими заявками підключили до електропостачання ще 9 об’єктів позавчора та 11 вчора.
Ми віримо у ЗСУ та розраховуємо тільки на перемогу!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/d169aad9f4605153b032585299f5e9c5.jpg)
![](/storage/news/galleries/9bce116cdfbb1e1e2af9a39412d88999.jpg)
![](/storage/news/galleries/e13cf355b69b58b35df8b505b7c80d66.jpg)
![](/storage/news/galleries/29ee767c1c8dbaff3c5839aa32381b6d.jpg)
![](/storage/news/galleries/431155bed6bd8fc6432d824db773c4d2.jpg)
![](/storage/news/galleries/a8eb2c89f22665f5612523d0d7b5ce98.jpg)