Працюємо разом над відновленням громади! 10 серпня
⚠ На 168-му добу війни російські війська наносили артилерійські удари майже по всім населеним пунктам Дергачівщини, цілили з танків та мінометів по Прудянці, Цупівці, Дементіївці, Новому, Питомнику й по Руській Лозовій. Постраждалих за добу не зафіксовано, однак, на жаль, у лікарні помер 72-річний мешканець Прудянки, який отримав поранення нещодавно. Щиро співчуваю родині загиблого та ще раз закликаю усіх не повертатись до громади! У зв’язку з активними бойовими діями перебувати тут небезпечно, особливо у наближених до фронту селищах та селах.
⚠ Збройні сили України продовжують бої за звільнення окупованих Козачолопанського, Проходівського, Токарівського округів.
✅ 10 серпня міська рада разом з волонтерами проводила гуманітарну роботу в різних районах міста Дергачі.
✅ Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали зруйнованих будівель, закрили плівкою контури 9-ти вікон у пошкоджених оселях, відремонтували 3 дахи в будинках самотніх пенсіонерів.
✅ Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження 10-ти міських електромереж, а також підключили світло 10-м абонентам.
✅ Робітники Дергачівського відділення Харківгазу відновили газопостачання 4-м абонентам.
Віримо у захисників України! Слава ЗСУ!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/06c370dfeac7cc5d1a26c53fd24a3614.jpg)
![](/storage/news/galleries/6249acdac2cb530419af0eeee06dfa74.jpg)
![](/storage/news/galleries/1c2ad8d22f314cd884c634ea62475474.jpg)
![](/storage/news/galleries/2e38c1238597bf415f8dde782c25003e.jpg)