Працюємо разом над відновленням громади! 10 березня
⚠ На жаль, Проходівський старостинський округ досі тимчасово окупований ворогом, а Козачу Лопань росіяни використовують для транзиту свої військ до окупованих територій.
✅ Працівники Золочівського високовольтного РЕМу відновлюють електропостачання на ділянці Дергачі – Золочів. Система електромереж влаштована таким чином, що спочатку треба відновити цю лінію. Потім аварійні служби Харківобленерго розпочнуть ремонт високовольтної лінії на ділянці Слатине – Прудянка.
✅ Продовжуємо доставляти гуманітарну допомогу малозахищеним людям. Сьогодні розвозили продовольство по Дергачам, Ємцям, Шовкоплясам, відправили вантажі до Безруківського, Слатинського, Прудянського, Токарівського (Дубівка) і Козачолопанського округів.
✅ Незважаючи ні на що, органи місцевого самоврядування, міські та екстрені служби в громаді працюють згідно графіку в умовах воєнного стану.
Будьмо сильними і віримо в Україну!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/8f58278afc939f803049b806f9101a84.jpg)
![](/storage/news/galleries/1271e1375d35b0b2be01c1ab4a7a2975.jpg)
![](/storage/news/galleries/a1eaa390ed915fd1045c7b9b92f5963f.jpg)
![](/storage/news/galleries/8e07fd03fc0a070054d8f8cdd2a2b539.jpg)
![](/storage/news/galleries/44e8729870b6389beafe19994cf07e49.jpg)