Працюємо разом над відновленням громади! 10-11 вересня
✅ Минуло 200 днів з початку повномасштабного вторгнення росії на нашу територію. За цей час окупанти принесли дуже багато горя нашій громаді, але завдяки мужності наших захисників та скоординованим діям керівництва, територія Дергачівщини наразі повністю деокупована!
✅ Ми розпочали гуманітарну місію, спрямовану на допомогу нашим людям, які з кінця лютого перебували під окупацією. Більше подробиць буде далі на наших офіційних сторінках.
✅ Я також хочу висловити подяку і захоплення оперативністю дій працівників ДСНС та енергетиків, які протягом декількох годин ліквідували пожежі на пошкоджених росіянами об’єктах критичної інфраструктури, завдяки чому у місті Дергачі знову є світло.
Попереду дуже багато роботи, тому будемо працювати разом над відновленням громади!
Слава Україні! Слава ЗСУ!
Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/95381f2f002a4338cf2e597611eec41d.jpeg)