Працюємо разом над відновленням громади! 1 вересня - 1 жовтня
⚠️ Протягом вересня російські окупанти обстрілювали прикордоння Дергачівщини, зокрема територію Козачолопанського старостату. Ворог продовжує знищувати Козачу Лопань, Ветеринарне, Шевченка, Гранів, однак не має жодних успіхів у спробах переправити через кордон свої диверсійні групи.
🚧 Коштами міського бюджету у Дергачах здійснено капітальний ремонт доріг на вулицях Залізничній, Культури, провулку Центральному, на завершальному етапі роботи на вулиці Потьомкіна, відбувається заміна асфальтного полотна на вулиці Вокзальній та частині вулиці 1 Травня. Окрім цього, виконано поточний ремонт з підсипкою піщано-щебеневою сумішшю на вулицях Короленка, Весняній, Кільцевій, в’їзді Каштановому у Дергачах, а також на провулку Бережному у Безруках; триває поточний ремонт доріг у Слатиному.
🏗 За рахунок місцевого бюджету у Дергачах завершено ремонт покрівель декількох багатоповерхівок на вулиці Садовій та 9-поверхівки на вулиці Суворова. Відповідні роботи також проводяться у Слатиному і Великих Проходах. У Руській Лозовій коштами області відновлюються медична амбулаторія та адміністративна будівля, готується проєктна документація для ремонту багатоквартирного житлового фонду. Харківська ОВА також забезпечує відбудову медичних амбулаторій у Великих Проходах і Дергачах. У співфінансуванні з обласним бюджетом здійснюється відбудова 17-ти двоповерхівок на території нашого міста.
🛠🚜 Зусиллями комунальних підприємств протягом вересня прибрано 6 стихійних сміттєзвалищ у Дергачах, 4 у Безруках, 2 у Слатиному. У місті ліквідовано порив водогону на провулку Корсіковському та розпочато заміну частини центрального водогону на ділянці: вулиця Садова – вулиця Сумський шлях – провулок Дергачівський.
⚡ На 90% відновлено електроенергію у Руській Лозовій, на 70% – у Прудянці. За інформацією Дергачівського РЕМу, до кінця жовтня Руська Лозова буде підключена до світла повністю, а роботи на лінії Прудянка-Цупівка-Дубівка будуть завершені до кінця року, якщо не виникнуть форс-мажорні обставини. Також найближчим часом у Прудянці розпочнеться підключення газопостачання.
Друзі, дякую за підтримку! Все буде Україна!
Начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко
![](/storage/news/galleries/91b04df146a9657f924bc0194989d7e9.jpg)
![](/storage/news/galleries/0a35ed948dfe3b43aabd6dcbb65b5478.jpg)
![](/storage/news/galleries/1022cfd77f60db653e2bee8744695d6d.jpg)
![](/storage/news/galleries/ce17d2f437b4bd94261927f02d00fc81.jpg)
![](/storage/news/galleries/efec69ac88a4165910572adce843d595.jpg)
![](/storage/news/galleries/050b9784741489f0e01f5cfee38cb44d.jpg)
![](/storage/news/galleries/02b836a3862223539825cd6d8076a4cd.jpg)
![](/storage/news/galleries/e3b85eb60756b6006656b7246fa737f1.jpg)
![](/storage/news/galleries/4940c5bec6fdcaacc206b7626a4a6f39.jpg)